Zavolajte nám
+421 908 913 604

Takto to u nás vyzerá dnes

Vitajte na Textilstar

O Nás

Práve v marci v roku 2020 sme po prvý krát otvorili našu predajňu metrového textilu a hoci to nebolo práve najšťastnejšie obdobie, v konečnom dôsledku bol náš tovar v tomto čase veľmi žiadaný, najmä z dôvodu výroby rúšok. Keďže sme mali práve novo naskladnenú 100% bavlnu rôznych vzorov, dostávali sme sa do povedomia domácich krajčírok, ktoré uvedené rúška šili. Boli sme im nápomocní nielen vďaka látke, ale snažili sme sa im zohnať aj tak nedostatkovú rúškovú gumičku a tiež ostatný materiál k danej výrobe. Potom však prišlo obdobie zatvárania prevádzok, ktoré sme síce s ťažkosťami, ale prežili. Svojou lojálnosťou sme si získali srdcia mnohých zákazníkov a preto môžeme náš tovar neustále rozširovať, dovážať nové vzory látok, nové materiály a doplnkový sortiment galantérie.

Keďže hľadáme nové možnosti pre otvorenie sa aj širšiemu trhu, čo nielen dnešná, ale hlavne budúca situácia veľmi vyžaduje, rozhodli sme sa vytvoriť tento elektronický obchod, ktorý nám umožní predaj na diaľku, čo bolo od začiatku v našich plánoch. Máme svoje plány a vidíme aj ciele, no cestu si zatiaľ stále hľadáme.

V čase písania tohto príspevku je marec 2022 a my vchádzame do tretieho roku existencie. Hovorí sa, že do tretice všetko dobré. Veríme že práve tento rok bude pre nás úspešný a už nič neskríži naše plány a budeme plniť nielen naše sny, ale prispejeme aj k plneniu tých vašich, najmä čo sa týka oblasti ručných prác.

Takto sme začínali

Základom našej predajne sú bavlnené látky, ktoré sú od európskych výrobcov, predovšetkým však z Českej republiky, okruh materiálov však neustále rozširujeme. V našej predajni môžete nakúpiť látky a doplnkový materiál k ručnej tvorbe, pomôcky na výrobu patchworku, pletacie priadze, nite, stužky, zipsy, krajčírske potreby. Okrem toho vám radi pomôžeme vybrať a navrhnúť bytové dekorácie a samozrejme ich aj zhotoviť na mieru. Či už potrebujete malé dekoračné vankúšiky, obrúsky prestierania, štóly, alebo veľké závesy, záclony či posteľné prádlo.

Obzvlášť si dávame záležať na individuálnom prístupe nielen ku každej zákazke ale aj k zákazníkovi, pretože každý z nich je pre nás veľmi dôležitý. Všetky materiály pretvárame nielen rukami ale najmä srdcom na základe individuálneho prístupu.

Takto sme začínali

Prosím vstúpte do nášho e-shopu, pokojne sa rozhliadnite a dajte nám svoju spätnú reakciu. Samozrejme prijmeme aj negatívny ohlas na problém, ktorý možno nevidíme, ale vďaka vám nás to môže posunúť dopredu. Budeme sa tešiť akejkoľvek vašej reakcii a názoru.

V prípade, že máte pochybnosť o farbe látky (ktorá môže byť skreslená najmä obrazovkou) alebo o kvalite materiálu, môžete sa nám ozvať a my vám na požiadavku pošleme malú vzorku látky a tým predídeme vašej nespokojnosti a zbytočne vyhodeným peniazom.

Ďakujeme že ste navštívili náš e-shop.

Na každú vašu návštevu sa bude tešiť tím TEXTILSTAR

Takto sme začínali

Takto sme začínali